Justin dhe Hailey Bieber kalojnë kohën me miqtë në Los Angeles

Justin dhe Hailey Bieber kalojnë kohën me miqtë në Los Angeles

Çifti Hailey dhe Justin kohët e fundit u nisën drejt një destinacioni tropikal me disa nga miqtë e tyre më të afërt.

Dhe modelja 24-vjeçare dhe ylli i popit 27-vjeçar vazhduan të jetojnë stilin e tyre të luksit duke rrëmbyer darkën në një restorant në Los Angeles të mërkurën, transmeton lajmi.net.

Më herët gjatë ditës, Hailey u pa me shoqen e saj të ngushtë Justine Skye dhe disa nga miqtë e tyre të përbashkët në West Hollywood.

Për mbrëmjen e saj me Justin, ajo kishte zgjedhur një dukje të thjeshtë duke kapur flokët e saj, veshur mbante një palë xhinse dhe një bluzë të bardhë.

Sa i përket Justin, ai veshi një xhaketë xhins portokalli të zbehtë me qëndisje në pjesën e përparme.

Vendasi i Kanadasë dhe gruaja e tij prej gati tre vjetësh mbërritën në restorantin miqësor me famë me maska për fytyrën.

Në vend që të mbështetej në një shofer, Bieber zgjodhi të hipte në timonin e tij të argjendtë Rolls Royce.

Automjeti luksoz, i përshtatur për t’iu pëlqyer yllit, ishte parkuar në rrugë ndërsa çifti darkonte.