Bebe Rexha shfaqet atraktive me kostum shumëngjyrësh

Bebe Rexha shfaqet atraktive me kostum shumëngjyrësh

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është mjaft aktive dhe e hapur me fansat e publikun.

Derisa jemi në ‘Muajin e Krenarisë’, ajo ka bërë një postim dedikuar të gjithë atyre që janë të përfshirë në këtë.

Ylli nga Dibra shfaqet e veshur në një kostum shumëngjyrësh, teksa ka marrë vëmendje me dukjen atraktive.

“Duke festuar Muajin e Krenarisë me Dolce Gabbana”, ka shkruar ajo.

‘Muaji i Krenarisë’ LGBTIQ+ ndërkohë festohet çdo vit në muajin qershor për të nderuar demonstratat e Stonewall në Manhattan në vitin 1969.

Në ditët e sotme, festimet përfshijnë paradën e krenarisë, seminare të ndryshme, koncerte dhe shumë ngjarje të tjera.


MË SHUME NGA Magazina