Kate Middleton zbulon emrin përkëdhelës për vjehrrin

Kate Middleton zbulon emrin përkëdhelës për vjehrrin

Kate Middleton ka një pseudonim ledhatues për vjehrrin e saj, Princin Charles, i cili u bë gjysh për herë të pestë.

Kate dhe Princi Charles, së bashku me bashkëshortët e tyre iu bashkuan Mbretëreshës Elizabeth në pritjen e liderëve të G7 ditën e Premte. Në videon e mbërritjes së tyre, Princi Charles kthehet nga Kate dhe Princi William, ndërsa Kate e përshëndet ngrohtësisht me fjalët “Përshëndetje gjyshi!”, në vend të titullit të tij zyrtar.

Ndërsa Mbretëresha ishte gjatë gjithë kohës e buzëqeshur kur përshëndeti Kryeministrin Boris Johnson dhe bashkëshorten e tij, Carrie.


MË SHUME NGA Magazina