Bella Hadid nis palestrën, fotografohet në New York me veshje sportive

Bella Hadid nis palestrën, fotografohet në New York me veshje sportive

Ajo po i përmbahet rutinave të saj pavarësisht një kohe sfiduese pasi postoi një meme `antisemitike` në përgjigje të konfliktit izraelito-palestinez në lagjen Sheikh Jarrah të Jeruzalemit muajin e kaluar.

Dhe, Bella Hadid dukej e gatshme për një orë fitnesi ndërsa u drejtua për në palestër në New York të martën pasdite.

Supermodelja, 24-vjeçare i mbajti gjërat thjeshtë në një bluzë dhe dollakë pasi u djersit në një studio në Manhattan.

Korniza e gjatë dhe e dobët e Bella ishte në ekran ndërsa ajo veshi një bluzë Nike blu me një palë sytjena sportive të zeza.

Ajo qëndroi e shkathët në një palë dollakë dhe kishte veshur atlete gri-të-bardhë dhe të zeza

Ish-ylli i Beverly Hills bisedoi në telefon përpara se një makinë e drejtuar nga shoferi ta dërgonte me vrap në qytet.


MË SHUME NGA Magazina