Leonita në përkrahje të Granit Xhakës në ndeshjen me Italinë

Leonita në përkrahje të Granit Xhakës në ndeshjen me Italinë

Sonte është duke u zhvilluar ndeshja e Zvicrës me Italinë në kuadër të Europa Ligës.

Si përfaqësues i Kombëtares së Zvicrës në fushë është edhe futbollisti shqiptar, Granit Xhaka.

Dhe, natyrisht se lojën nga shtëpia është duke e përcjellur bashkëshortja e tij, Leonita.

Ajo ka ndarë imazhe të futbollistit derisa i ka dedikuar disa fjalë dashurie dhe i ka uruar fat.

Ndryshe, sapo ka nisur pjesa e dytë e lojës e cila është në favor të Italisë me rezultat 2-0.

 


MË SHUME NGA Magazina