Dafina Zeqiri serish godet me stil

Dafina Zeqiri serish godet me stil

Pas suksesit me “Japa”, këngëtarja e njohur po shijon pushimet verore.

Dafina Zeqiri di gjithmonë të godasë me stilin e saj dhe këtë e dëshmoi edhe kësaj radhe.

Ajo ka postuar foto në Instagram ku duket e relaksuar dhe plot disponim.

“99 probleme, por një plazh nuk është një ...”, shkruan këngëtarja krahas fotos.

Kujtojmë hiti i saj i fundit “Japa” për një muaj pati rreth 6 milionë shikime.


MË SHUME NGA Magazina