Hailey Bieber tregon ngjyrën e saj të re më të errët të flokëve

Hailey Bieber tregon ngjyrën e saj të re më të errët të flokëve

Mungesa në parukieri dhe përqafimi i ngjyrës tonë natyrale ka qenë normale gjatë vitit të kaluar, përfshirë këtu edhe për Hailey Bieber.

Kur mendojmë për Hailey, ne e shoqërojmë gjithmonë me hijen e saj klasike bionde kaliforniane, por modelja gradualisht është kthyer në anën e errët dhe tani është padyshim më shumë një brune sesa një bionde.

Ndryshe, Hailey disa javë më parë kishte postuar një fotografi pa grim nga plazhi.