Bella Hadid shkëlqen me dukjen në një dalje publike në New York

Bella Hadid shkëlqen me dukjen në një dalje publike në New York

Ajo dukej si një trëndafil të hënën kur doli rrugëve atje.

Modelja 24-vjeçare u pa duke ecur nëpër qytet në rrugë  për të takuar motrën për të dal në një darkë.

Ylli i pasarelave, dukej mahnitëse me një veshje të rastësishme elegante me një bluzë shumëngjyrëshe tërheqëse me trëndafila.

Këmisha me mëngë të gjata e Bella-s përmbante edhe spërkatje me ngjyrë kafe dhe blu mbretërore.

Ajo e kontrastoi atë me pantallona të zeza më të rezervuara që i vareshin lirshëm falë prerjes së tyre të relaksuar dhe palosjeve të holla që i dilnin këmbëve.

Bukuroshja përputhej me pantallonat e saj prej lëkure të zeza ndërsa aksesonte me një rrip të spikatur nga Supreme X Jean Paul Gaultier.

Ajo i plotësoi trëndafilat në këmishën e saj me një çantë të kuqe Goyard dhe ajo u mbulua me syze dielli të zeza të hollë të markës së saj dhe një maskë të zezë për të ngadalësuar përhapjen e koronavirusit.

Më vonë, Bella ndau një selfie ndërsa u ndesh me zëvendës presidentin e ‘WME Luiz Mattos’. Pastaj, ajo e tregoi veten duke u relaksuar në një divan në një papafingo shumëkatëshe.

Bella, lëvizi kamerën për të dhënë disa pamje më të mirë të fytyrës së saj të përsosur në mënyrë të patëmetë dhe tresheve të saj të shkëlqyera brune, përpara se të shfaqte pamjen e pabesueshme të hapësirës së New York City.


MË SHUME NGA Magazina