Emily Ratajkowski shijon pushimet në Amalfi pa djalin e vogël

Emily Ratajkowski shijon pushimet në Amalfi pa djalin e vogël

Edhe Emily Ratajkowski me bashkëshortin e saj, Sebastian Bear-McClard, dhe një grup miqsh, kanë zgjedhur plazhet italiane për të kaluar ditët e nxehta të fundit të korrikut.

30-vjeçarja është fotografuar të mërkurën me bashkëshortin e saj në një varkë, ndërsa djalin e vogël Sylvester kishin vendosur ta linin në shtëpi.

Emily, edhe pse nuk ka shumë kohë që ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, dukej e mrekullueshme me rroba banje, teksa shfaqte linjat e saj.

 

 


MË SHUME NGA Magazina