Arilena dhe Dafina do të publikojnë këngën më shpejtë se ç’mendoni

Arilena dhe Dafina do të publikojnë këngën më shpejtë se ç’mendoni

Arilena Ara ka bashkuar forcat me Dafina Zeqirin për të sjellë projektin e radhës.

Fansat janë ata të cilët po e presin  me padurim lansimin e kësaj këngë.

Përmes një postimi në Instagram, Arilena tregoi se ky projekt gjigant do të publikohet së shpejti.

‘Më shpejtë se ç’mendoni” shkroi ajo krahas imazhit duke lenë surprizë datën e lansimit.

 


 


MË SHUME NGA Magazina