Yllka Gashi rikthehet në kohë me një imazh të viteve më parë

Yllka Gashi rikthehet në kohë me një imazh të viteve më parë

Aktorja është rikthyer në kohë.

Yllka Gashi, ka publikuar një imazh në rrjete sociale derisa është rikthyer vite më parë, shkruan lajmi.net.

Imazhin e ka postuar në profilin e saj zyrtar në Instagram derisa mori komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit e saj.

 

Ajo ka zgjedhur ta publikojë foton me ngjyrat bardh dhe zi duke shkruar në përshkrimin e postimit vitin se kur e ka shkrepur foton.

Sabi-1997. #throwbackthursday #ArtFoto #Prishtinë”, ka shkruar Yllka.

 


MË SHUME NGA Magazina