Young Zerka dhe Alandy lansojnë këngën ‘Sorry’

Young Zerka dhe Alandy lansojnë këngën ‘Sorry’

Këngëtari ka publikuar projektin e radhës.

Sorry”, mban titullin kënga e Young Zerkës të cilën e ka lansuar në bashkëpunim me Alandy-n.

Projekti muzikor është realizuar me videoklip me ritme verore në stilin e këngëtarit.

Për melodinë e këngës ‘Sorry’ u përkujdesën: Alandy, Young Zerka dhe Edlir Begolli ndërsa videoklipi u realizua nga Max Production.

Menjëherë pas publikimit kënga u pëlqye nga fansat dhe publiku.


MË SHUME NGA Magazina