Zayn Malik ka bërë një tatuazh në fytyrën e tij

Zayn Malik ka bërë një tatuazh në fytyrën e tij

Askush nuk mund ta kuptojë se çfarë thotë.

Gjatë fundjavës, Zayn Malik bëri bujë duke postuar linjën e tij të nofullës me një tatuazh krejt të ri në fytyrë. Tatuazhi, i cili mezi shihet është vështirë të deshifrohet, duke i lënë fansat të marrin me mend se çfarë thotë, shkruan Nylon.

Tifozët kanë spekuluar se është ose një shkrim latin ose fraza “Bëj më shumë”. “Rrugët që thonë se tatuazhi i ri i Zayn është” Da mamma “,” shkroi një person në Twitter.

Shakat mënjanë, Zayn është i njohur për marrjen e tatuazheve sentimentale. Ai dhe Gigi Hadid kohët e fundit bënë tatuazhe që përputhen me emrin e vajzës së tyre (Khai) në arabisht.

Ndërsa ishte në One Direction, Zayn dhe shokët e tij të grupit bënë tatuazhe nga e gjithë bota. Këngëtari tani solo ka ndërtuar në mënyrë të qëndrueshme koleksionin e tij të tatuazheve që atëherë. Kjo përfshin emrin e babait të tij, Yaser, numrin 25 (të cilin ai e bëri tatuazh kur ishte 25 vjeç) dhe sytë e Gigit.