Pushimet e Dua Lipës në Shqipëri jehonë në mediat ndërkombëtare

Pushimet e Dua Lipës në Shqipëri jehonë në mediat ndërkombëtare

Pushimet e Dua Lipës me familjen dhe të dashurin në Shqipëri kanë rrëmbyer edhe vëmendjen e mediave të huaja. Daily Mail i ka kushtuar një artikull këngëtares shqiptare.

Media ndërkombëtare shkruan se Dua Lipa ka kërcyer valle tradicionale shqiptare gjatë pushimeve të saj në jug të Shqipërisë.

Ajo mbante në kokë në gotë duke tundur një shami. Disa gra të tjera kërcenin dhe këndonin rreth saj.

Në postimin e saj në Instagram Dua shkruan: Më trego që je shqiptare pa më thënë që je shqiptare. m.v/abcnews.al