Beckham shfaqet me një gërvishtje në hundë ndërsa bashkohet me nënën e tij

Beckham shfaqet me një gërvishtje në hundë ndërsa bashkohet me nënën e tij

Ai dukej i pashëm si kurrë, ndërsa mbante një çmim Who Cares Wins në Roundhouse në Londër të martën.

Futbollisti, 46 vjeç, u ndriçua teksa ishte fotografuar në tapetin e kuq së bashku me nënën e tij Sandra, 72 vjeç, të cilën e mori me vete për këtë ngjarje.

Ndërsa dukej i shkëlqyeshëm, ylli dukej se kishte pasur një aksident para ngjarjes teksa kishte një prerje misterioze në hundë.

Pavarësisht nga gërvishtja misterioze, Davidi ende dukej i hijshëm teksa pozonte në tapetin e kuq.

Ylli gjithashtu kishte një stil të freskët pasi shkurtoi disa centimetra nga flokët e tij të bardhë bjonde.

Ndërkohë, Sandra dukej pa stil për këtë ngjarje teksa kishte veshur një palë pantallona të zeza dhe një xhaketë sportive të kombinuar me një bluzë të thjeshtë.

Dyshja nënë e bir u dukën me shpirt të lartë teksa u fotografuan duke kaluar pak kohë cilësore së bashku në këtë ngjarje.

David gjithashtu takoi kryeministrin Boris Johnson jashtë vendit, duke ndarë një buzëqeshje dhe një grusht me të.

Presidenti i Inter Miami CF gjithashtu gjeti kohë për fansat e tij dashamirës, duke ndaluar për të bërë selfie dhe fotografi me ta para se të hynte brenda.