Chaning Tatum bën zyrtare lidhjen me Zoe Kravitz duke postuar foton e parë
Sharr Travel

Chaning Tatum bën zyrtare lidhjen me Zoe Kravitz duke postuar foton e parë

Chaning Tatum ka publikuar fotografinë e parë me aktoren, Zoe Kravitz, me të cilën thuhet se ka filluar romancën.

Dyshja u panë së bashku në “after-party”-n e organizuar nga Alicia Keys, pas eventit Met Gala që u mbajt në mbrëmjen e së hënës, shkruan DailyMail.

Përderisa yjet e filmit ende nuk kanë konfirmuar romancën e tyre të re, postimi i fundit i 41-vjeçarit të “Magic Mike” shënoi një arritje të rëndësishme në marrëdhënie me aktoren 32-vjeçare, duke u bërë zyrtare në Instagram.

Në imazh, Tatum qëndroi përkrah këngëtarit Moses Sumney dhe Keys, e cila e mbështolli krahun rreth Kravitz duke buzëqeshur për kamerën.

“Kjo natë! Askush nuk donte të vallëzonte me ne, muzika dhe atmosfera ishte tjetër nivel”, ka shkruar aktori i “Step Up” sipër imazhit.

Pjesëmarrës të tjerë në këtë festë përfshinin Michael Jordan, Leonardo DiCaprio, Queen Latifah, Serena Williams, Elon Musk, Ciara dhe Gabrielle Union.

Tatum dhe Kravitz u larguan nga Met Gala 2021 dorë për dore para se të merrni pjesë në ndejën privat të Keys në orët e hershme të mëngjesit të së martës.

Dyshja kanë qenë subjekt i thashethemeve për romancë gjatë javëve të fundit, derisa ata po vazhdojnë të kalojnë shumë kohë së bashku në New York.

Çifti i ri më i ri i Hollivudit nuk kanë komentuar lidhjen e tyre.

Një burim tha për People se ata “vazhdojnë të jenë të pandashëm” dhe se ata kanë “kimi të lezetshme dhe flirtuese”.

Gjithashtu u zbulua kohët e fundit se ai ndjek katër llogari të fansave të Zoe në Instagram.

Zoe ishte e martuar me Karl Glusman për më shumë se një vit, por në dhjetor 2020 ajo paraqiti kërkesën për divorc. Ajo dhe Tatum nuk u panë publikisht deri pas finalizimit të divorcit më 23 gusht. Channing, ndërkohë, ka një vajzë, Everly me ish-gruan e tij, aktoren Jenna Dewan.


MË SHUME NGA Magazina