Dua Lipa që nga sot fillon shitjen e biletave për turneun e albumit
Sharr Travel

Dua Lipa që nga sot fillon shitjen e biletave për turneun e albumit

Artistja e njohur do startojë së shpejti me koncerte.

Dhe, Dua Lipa ka nisur të shes biletat që nga sot.

Këngëtarja, ndau një imazh në profilin e saj zyrtar në Instagram teksa tregoi se fansat e saj tashmë mund të fillojnë blerjen e biletave.

“NOSTALGJIA E ARDHSHME SHITJET SOT @ 12:00 KOHA LOKALE ”, shkroi Dua në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, artistja e njohur nuk mori pjesë në eventin e njohur “Met Gala” i cili u organizua të hënën duke u mbushur me yje botëror.