Aktori i “La Casa De Papel” po bëhet baba

Aktori i “La Casa De Papel” po bëhet baba

Aktori i serialit të famshëm “La Casa De Papel”, Jaime Lorente është në pritje për t’u bërë baba për herë të parë.

Sipas revistës spanjolle“Hola”, partnerja e tij është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe do të mirëpresin një vajzë të cilën do ta quajë Amaia.

Ende nuk dihet emri i partneres, por disa burime kanë treguar se dyshja janë njohur në xhirimet e serialit.