Gruaja e Novak Djokovic viziton Kosovën
Sharr Travel

Gruaja e Novak Djokovic viziton Kosovën

Jelena Djokovic, gruaja e teniserit serb me famë botërore me origjinë nga Kosova, Novak Djokovic,  këtë të shtune ka mbërritur në qytetin e Graçanicës së bashku me Mohandjin.

Jelena Djokovic, e cila është drejtoreshë e Fondacionit Novak Djokovic, së bashku me Mohandji nga Fondacioni Mohandji do të vizitojnë manastiret në Kosovë dhe do të dorëzojnë ndihma humanitare, shkruan Kossev.


MË SHUME NGA Aktuale