Kylie Jenner pozon me llojet e reja të bikineve nga linja e saj “Kylie Swim

Kylie Jenner pozon me llojet e reja të bikineve nga linja e saj “Kylie Swim

Kylie Jenner la të kuptohet se ndjekësit e saj në Instagram do të duhet të veprojnë shpejt nëse duan të blejnë disa nga modelet më të njohura nga linja e saj e re e rrobave të banjës, duke zbuluar se disa artikuj janë shitur tashmë.

Duke ndarë pamjet nga prapaskenat e saj duke pozuar me stilin e njohur “Kylie”, nëna e dy fëmijëve, mund të shihet e shtrirë, ndërsa punonte për të gjetur këndet e saj më të mira për fotosesion në bikini të kuqe të ndezur dhe e mbuluar me vaj, shkruan DailyMail.

Në një klip të dytë, miliarderja shihet në modelin e bikineve “Caicos” dhe u tha ndjekësve të saj se ky model ishte shitur tashmë në madhësitë XS dhe S dhe shtoi se ajo mbante të veshur një madhësi M.

Foto: Kylie Jenner/Instagram

Kylie ka pozuar personalisht për shumicën e llojeve të bikineve të linjës së saj.

Foto: Kylie Jenner/Instagram

Ndërsa, pak orë më vonë më e vogla nga familja e famshme Kardashian-Jenner, e cila së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të dytë, ka ekspozuar edhe barkun e rrumbullakosur.

Ajo po ashtu ka ndarë me adhuruesit një imazhe të këndshëm me vajzën e saj të madhe, Stormi.

Foto: Kylie Jenner/Instagram

Kylie lansoi linjën e saj të bikineve më herët gjatë këtij muaji pasi paraqiti dokumentet ligjore për të vendosur emrin e markës “Kylie Swim” nga Kylie Jenner në muajin maj.

24-vjeçarja tashmë ka edhe dy marka të njohur dhe të suksesshme në emrin e saj “Kylie Cosmetics” dhe “Kylie Skin”. 

Foto: Kylie Jenner/Instagram