Edhe Barça në garë për Franck Kessie!

Edhe Barça në garë për Franck Kessie!

Barcelona u shtohet listës së gjatë të skuadrave që kërkojnë shërbimet e mesfushorit të Milanit Franck Kessie.

Ky i fundit nuk po rinovon kontratën me kuqezinjtë dhe me shumë gjasa mund të largohet me parametër zero në fund të këtij sezoni, ose mund të shitet në merkaton e janarit.

Barcelona është në kërkim të një mesfushori cilësor dhe me eksperiencë teksa po vëzhgon edhe situatën e Paul Pogba me Manchester United.