Spears kthehet në Instagram por fansat hedhin dyshime nëse është vërtet ajo

Spears kthehet në Instagram por fansat hedhin dyshime nëse është vërtet ajo

Britney Spears kaloi më pak se një javë larg nga Instagram para se të njoftonte kthimin e saj të hënën, por disa fansa po pyesin nëse është vërtet këngëtarja që po përdor llogarinë.

Britney Spears ka pranuar se nuk mund të qëndronte larg Instagramit gjatë dhe ka ndarë fotografi nga udhëtimi i saj i parë larg me të fejuarin e saj të ri, shkruan mirror.

39 vjeçarja zbuloi se ajo kishte qenë në Palm Springs me partnerin e saj aktor Sam Asghari, 27 vjeç dhe postoi dy selfie nga arratisja e saj së bashku me mbishkrimin: “Disa fotografi nga largimi im i fundjavës për të festuar fejesën time … *** … FIANC … Akoma nuk mund ta besoj !!!!

“Unë nuk mund të qëndroj shumë larg gramit kështu që jam kthyer tashmë !!!! Psss I mora këto në Palm Springs me klip në shtesa.”

Dy imazhet tregojnë këngëtaren duke pozuar jashtë me një majë të bardhë fshatare. Njëra nga fotot është filtruar për të qenë bardh e zi.

Ajo nuk ndau asnjë fotografi me burrin e saj dhe disa fansa ishin dyshues në lidhje me kthimin e saj dhe filluan të bënin pyetje.

Ndërsa disa u gëzuan që ajo u kthye, të tjerët ndanë dyshimin e tyre se ishte vërtet ajo, duke pretenduar se fotografitë ishin në të vërtetë nga muaj më parë.

Një tifoz shkroi: “As nuk duket sikur ajo është duke folur në” gram “. Unë nuk e di, por ajo më mirë të ketë një prenuptial gati, diçka nuk duket aspak e drejtë. Çdokush tjetër nuk e vëren atë duket sikur ajo flet këtu? ”

Një tjetër komentoi: “Hmmm diçka duket se ka shkuar jashtë.”


Dhe një e treta tha: “Por Britney ke flokë më të shkurtër të kuq tani, si mund të jenë këto nga largimi juaj i fejesës?”

Edhe pse partneri Sam nuk u shfaq në postim, ai i dha gishtin lart dhe i pëlqeu.

Ajo vazhdoi të ndante një video tjetër vallëzimi, megjithëse e bëri të qartë se ishte xhiruar në korrik.

Ajo e mbishkruan klipin e rrotullimit të saj në një top të kuq: “Kjo u xhirua në korrik !!!! Mos harroni Bad Guy ???? Epo kjo është pjesa 3 …. jo … jo e njëjta vallëzim !!! Ndryshe lëviz “.

Por përsëri fansat u futën në pjesën e komenteve për të hedhur dyshime nëse Britney ishte në kontroll të platformës.

Njëra kërkoi: “Ne duam një video të Britney që thotë se është mirë me gazetën e sotme.”

Kthimi i saj vjen më pak se një javë pasi ajo la platformën dhe kishte fansat që kishin frikë për mirëqenien e saj.

Sidoqoftë, këngëtarja doli në llogarinë e saj në Twitter në atë kohë për të këmbëngulur se ishte mirë.

Ajo u tha fansave të saj besnikë se ajo ishte vetëm duke marrë një pushim të shkurtër për të festuar fejesën e saj të fundit.

Avokati i saj Mathew Rosengart gjithashtu konfirmoi për Page Six se ishte vendimi i Britney për të bërë një pushim në mediat sociale.