Xhensila Myrtezaj realizon një tjetër fotosesion unik

Xhensila Myrtezaj realizon një tjetër fotosesion unik

Xhensila Myrtezaj krahas muzikës së fund është përkushtuar maksimalisht edhe në realizimin e disa fotosesioneve në të cilat u paraqite joshëse dhe e veçantë.

Imazhe te reja nga fotosesion i fundit ka sjell këngëtarja edhe në një postim të radhës në Instagram për 1.7 milion fansat e saj.

Këngëtarja e njohur shihet në një veshje me ngjyrë të gjelbër, teksa në fokus janë fytyra e saj dhe gjoksi.

Xhensila dukej në formë të mirë dhe tejet atraktive, teksa të shumta ishin edhe komplimentet nga ana e miqve dhe fansave të këngëtares.

“Është në sy, gjithmonë më sy”, ka shkruar Xhensila në mbishkrimin e fotografive që publikojë së fundi.