Kidman flet për njohjen me bashkëshortin Keith Urban para 16 viteve
Sharr Travel

Kidman flet për njohjen me bashkëshortin Keith Urban para 16 viteve

Aktorja e Big Little Lies, Nicole Kidman, foli për martesën e saj me këngëtarin Keith Urban dhe atë të mëparshmen me Tom Cruise, e cila u zbulua pas më shumë se një dekade.

Nicole Kidman do të jetë në kopertinën e revistës Harper’s Bazaar për numrin e saj të tetorit 2021.  Në një intervistë për revistën, 54-vjeçarja foli për jetën e saj, duke i thënë Amanda Fortini nga Harper’s Bazaar se gjatë lidhjes dhe martesës së saj 11-vjeçare me ish-bashkëshortin Tom Cruise, ishte shumë e sinqertë mbi të gjitha.

“Ndoshta jam bërë më e trembur, por gjithmonë përpiqem të jem sa më e hapur. Unë thjesht preferoj të jetoj në botë në atë mënyrë. Ndonjëherë jam e kujdesshme dhe jam lënduar, por në të njëjtën kohë preferoj më shumë një qasje të ngrohtë sesa një qasje të mbylljes me gjemba. Burri im, Keith, thotë se kur më takoi, më tha: ‘Si e ke zemrën?’ Dhe unë me sa duket u përgjigja: ‘Hape ”, vazhdoi ajo, raporton Indianexpress, transmeton Klankosova.tv.

Kidman u takua me bashkëshortin e saj Keith Urban, një këngëtar australian, në një ngjarje të vitit 2005 të quajtur ‘G’Day L.A.’

Aktorja dhe Cruise ishin martuar më parë në 1990. Ata u ndanë në 2001 dhe vazhdojnë të jenë prindër të djalit Connor, 26 vjeç dhe vajzës Isabella, 28 vjeçare.