Dyshohet se Angelina Jolie është rikthyer me ish-bashkëshortin e saj

Dyshohet se Angelina Jolie është rikthyer me ish-bashkëshortin e saj

Ajo është parë edhe një herë me ish-bashkëshortin e saj Jonny Lee Miller.

Ish -çifti u fotografuan duke shijuar një darkë së bashku të hënën në Beverly Hills, California.

Ylli i Maleficent – e cila ende po lufton  për divorcin me ish -Brad Pitt – ishte veshur me një pallto të zezë dhe taka ndërsa doli në makinën e Miller para se dyshja të largoheshin së bashku.

Jolie, 46, dhe Miller, 48, u martuan 1996-1999 pas takimit të parë të fillimit të thrillerit të tyre nëntëdhjetë Hackers në 1995.

Ndërsa ajo është e sigurtë se do të flasë për një ribashkim të mundshëm mes dyshes – Jolie gjithashtu ka qenë vazhdimisht duke ngrënë me superstarin e muzikës The Weeknd këtë vit.

Çifti u lidh kohët e fundit në qershor të këtij viti, kur Jolie u vu re duke arritur në apartamentin e Miller në New York, ndërsa mbante një shishe verë të shtrenjtë. Ajo u pa duke u larguar disa orë më vonë.