Gigi Hadid mahnit me stilin e veshjes derisa del rrugëve të New York

Gigi Hadid mahnit me stilin e veshjes derisa del rrugëve të New York

Ajo është një nga fytyrat më të famshme të modës.

Dhe, Gigi Hadid i bëri rrugët e New York pasarela të saj ndërsa shëtiste me një shoqe të hënën, transmeton lajmi.net.

Nëna e një fëmije, 26 vjeç, shkoi me një dukje elegante, të frymëzuar retro me një pallto të gjatë të bardhë dhe pantallona të bardha që paraqitnin ilustrime shumëngjyrëshe.

Veshja e saj e frymëzuar nga Annie Hall gjithashtu paraqiste një këmishë me nuancë ndryshku mbi një jelek të verdhë të thurur me kabllo.

Duke u mbajtur shumëngjyrëshe, Gigi e përshtati jelekun e saj me një palë nuanca të lyer me diell dhe një fustan neoni rreth flokëve të saj ngjyrë gështenjë.

Ajo e lidhi pamjen e saj së bashku me një qese lëkure ngjyrë kafe, disa gjerdan dhe atlete të thjeshta të bardha.

Duke u shfaqur me humor të lartë, ajo buzëqeshi gjatë gjithë shëtitjes me shoqen e saj, e cila veshi veshje sportive të zeza. Shoku i saj i vazhdueshëm, vajza e vogël Khai, nuk u pa me modelen një vit.

Ndryshe, Gigi lindi Khai gjatë një lindjeje në shtëpi në Pensilvani në mes të shtatorit 2020.