Rita Ora me të dashurin fotografohen duke pritur në radhë për koncert
Sharr Travel

Rita Ora me të dashurin fotografohen duke pritur në radhë për koncert

Rita Ora dhe Taika Waititi dukeshin shumë komodë ndërsa ndoqën koncertin e Rolling Stones në Los Angeles të enjten në mbrëmje.

Çifti u panë bashkë teksa ishin kombinuar me njëri-tjetrin duke veshur nga një xhaketë prej lëkure ngjyrë të kuqe, me Ritën e cila kishte veshur me një xhaketë motoçikletash dhe Taika një xhaketë universiteti.

Këngëtarja, 30 vjeçe, i kishte lënë flokët e saj të lagura të binin rrjedhshëm pas shpinës, ndërsa regjisori 46 vjeçar, mbante një kapele ngjyrë rozë dhe të zezë, shkruan DailyMail.

Çifti u mbrojtën të dy nga COVID-19 me nga një maskë të zezë që mbanin në fytyrë./Telegrafi/

Ndërkohë në skenë, frontmeni i grupit, Mick Jagger vendosi një shfaqje tipike të animuar teksa bënte lëvizjet e tij ikonike i veshur me një xhaketë rozë.

Keith Richards dhe Mick, 78 vjeç, ishin në gjendje të mirë shpirtërore, teksa po i bashkonin meloditë klasike në mikrofon së bashku.

Keith, 77 vjeç, mbante një kapelë të zezë, xhaketë dhe një këmishë të gjelbër ndërsa Ronnie Wood, 74 vjeç, luante në kitarën e tij me një xhaketë të stilit “jazzy”.

Aktori i “Gossip Girl”, Ed Westwick gjithashtu mori pjesë në koncertin e muzikës rok i veshur me një xhaketë të materialit xhins dhe një bluzë të zezë.

Rita dhe Taika përndryshe ka muaj që janë në lidhje, teksa u njoftuan me njëri-tjetrin gjatë qëndrimit të Ritës në Australi për spektaklin “The Voice”.


MË SHUME NGA Magazina