Geasy, Majk dhe Xhensila Myrtezaj së shpejti publikojnë këngën
Magazina

Geasy, Majk dhe Xhensila Myrtezaj së shpejti publikojnë këngën

Treshja do lansojnë një projekt muzikor.

Ghetto Geasy, Majk dhe Xhensila Myrtezaj siç duket kanë përgatitur hitin e radhës në estradë, shkruan lajmi.net.

Ata po ndajnë fotografi nga klipi të cilin e kanë realizuar dhe shumë shpejt do publikohet.

Kujtojmë se, treshja e njohur e showbizzit kanë qenë aktiv me projekte muzikore gjatë verës të cilat iu kanë sjellë edhe shikueshmëri të madhe.

“Andiamo”, mbetet kënga e Majku dhe Geasy kurse Xhensila si klip të fundit muzikor ka bashkëpunimin me Lumi B.


APR
Romay Lift