Gjilani dhe Ballkani ndahen baraz
Sharr Travel

Gjilani dhe Ballkani ndahen baraz

Gjilani dhe Ballkani kanë luajtur baraz në ndeshjen e vlefshme për Superligën e Kosovës, të zhvilluar të shtunën në Gjilan.

rezultati përfundimtar ka qenë 1-1. 

Progni në minutën e 57-të ka kaluar vendasit në avantazh. 

Për Ballkanin ka barazuar Gripshi në minutën e 64-të.