Fotot e fëmijërisë së të famshmëve
Sharr Travel

Fotot e fëmijërisë së të famshmëve

Disa mund të thonë se udhëtimi në kohë është i pamundur. Por ne besojmë se ekziston të paktën një metodë efektive për t’ju transportuar në të kaluarën.

E tëra çfarë duhet të bëni është vetëm të hapni albumin e fotografive tuaja dhe t’i lini kujtimet të hyjnë.

Edhe të famshmit u panë duke i shikuar fotot e tyre të vjetra, të cilat i postuan në rrjetet sociale.

Ja disa prej tyre:

Chris Pratt

Adele

Melissa McCarthy

Will Smith

Michelle Trachtenberg

Orlando Bloom

Gal Gadot

Matthew McConaughey

Katy Perry

Ben Stiller

Christina Aguilera

Mark Ruffalo

Mandy Moore

Jack Black


MË SHUME NGA Magazina