Arilena Ara befason me pamjen e saj, shfaqet krejt natyrale
Sharr Travel

Arilena Ara befason me pamjen e saj, shfaqet krejt natyrale

Këngëtarja shqiptare Arilena Ara, veçohet si njëra nga femrat më të talentuara të tregut muzikor.

Krahas talentit, ajo mahnit edhe me paraqitjet e saj ku shumicën e rasteve shfaqet pa grim.

E tillë u shfaq edhe sot në një imazh që ka publikuar në Instastory.

Biondja vendosi t’iu thotë mirëmëngjesi fansave me një selfie duke vënë në pah bukurinë natyrale.

 

Ajo pozoi e veshur në robdishan, ku po duket mjaftë ‘fresh’ dhe plotë energji.