Jenner poston një foto artistike për të treguar barkun e rrumbullakosur
Sharr Travel

Jenner poston një foto artistike për të treguar barkun e rrumbullakosur

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians”, Kylie Jenner ndau një foto artistike të stomakut të saj që po rritet çdo herë e më shumë, teksa pushonte në rezidencën e saj prej 36.5 milionë dollarësh në Holmby Hills të enjten (22 tetor).

24-vjeçarja njoftoi se ajo dhe tetë herë i nominuari për Grammy, Travis Scott, ishin në pritje të fëmijës së tyre të dytë më 7 shtator, shkruan DailyMail.

“Po rritet”, ka shkruar Kylie në mbishkrimin e imazhit.

Foto: Kylie Jenner/Instagram

Kylie dhe reperi 30-vjeçar u panë publikisht për herë të fundit me vajzën e tyre trevjeçare Stormi Webster në Underwood Family Farms në Moorpark më 7 tetor.

Të mërkurën, Jenner ngacmoi se ata mund të kishin një djalë duke i shkruar atleteve të saj me lidhëse dhe sediljen të makinës me ngjyrë blu në një foto ku shkruante “Baby blues”.

Foto: Kylie Jenner/Instagram

Po atë ditë, CEO i “Kylie Cosmetics/Skin” postoi pamjet e para të ndërtimit në çerdhen e përpunuar të foshnjës me shumë pjesë muri, dhe të ndërtesës.

“Kjo do të jetë shumë e lezetshme”, tha Kylie në video.

Jenner dhe Travis – të cilët filluan takimin në Coachella në vitin 2017 rindezën ‘lidhjen e hapur’ të tyre në maj pas ndarjes në 2019.

Megjithatë, Scott (emri i vërtetë Jacques Webster) vazhdon të banojë në rezidencën e tij prej 23.5 milionë dollarësh në Brentwood.


MË SHUME NGA Magazina