Guardiola dëshiron Krossin tek City
Sharr Travel

Guardiola dëshiron Krossin tek City

Pep Guardiola shpreson të joshë Toni Kroos në Manchester City, sipas ‘El Nacional’.

Mesfushori gjerman ka më pak se dy vite të mbetura në marrëveshje me Real Madridin

E ardhmja e Kroos në Madrid është e pasigurt dhe kontrata e tij skadon në vitin 2023.

Mesfushori mund të joshet të largohet së shpejti dhe City do të jetë një nga pretendentët kryesorë për nënshkrimin e tij.