Ky është kuptimi i emrin që Getoari dhe Marina vendosën ta quajnë të voglën
Sharr Travel

Ky është kuptimi i emrin që Getoari dhe Marina vendosën ta quajnë të voglën

Getoar Selimi e Marina Vjollca janë bërë prindër për herë të parë.

Dyshja janë bekuar me një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Marget.

Kuptimi i këtij emri unik është kombinimi i emrave të dy prindërve të saj.

Çifti ende nuk kanë bërë ndonjë postim, duke lenë ‘befasi’ akoma edhe portretin e vogëlushes.


MË SHUME NGA Magazina