Fejohet aktorja e njohur Lindsay Lohan
Magazina

Fejohet aktorja e njohur Lindsay Lohan

Aktorja Lindsay Lohan ka njoftuar në llogarinë e saj në Instagram se është fejuar me partnerin e saj Bader Shems, me të cilin është në një lidhje prej dy vitesh.

Ajo me pothuajse dhjetë milionë ndjekësit e saj në rrjetin e përmendur social ka ndarë disa fotografi, në të cilat në plan të parë është një unazë me një gur të madh.

“Dashuria ime, jeta ime, e ardhmja ime”, ka shkruar Lindsay krahas fotove.

Marrëdhënia e tyre është e fortë dhe zgjat rreth dy vjet. Ai është i duhuri për të dhe nuk është në industrinë e argëtimit. Ai është një menaxher për fondet e njerëzve të pasur, thotë një burim pranë çiftit.

Lindsay zbuloi lidhjen e saj me Baderin në shkurt 2020 kur ndau një foto të saj duke pozuar me një biznesmen, motrën e saj Alian, bateristin Chris "Woody" Wood dhe rokerin Dan Smith.