Winnie Harlow me veshje plot stil largohet nga “Fashion Awards”
Sharr Travel

Winnie Harlow me veshje plot stil largohet nga “Fashion Awards”

Modelja bëri një largim me stil nga Fashion Awards pas festës në Chiltern Firehouse të hënën në mbrëmje.

Modelja, 27 vjeçe, veshi një fund maxi të çuditshëm me printe tigri, i cili përqafoi kthesat e saj teksa doli nga eventi magjepsëse.

Ajo e kombinoi numrin e ashpër me një bust lëkure të zezë, e cila siguroi që barku i saj të ishte i ekspozuar.

Duke e ngritur lartësinë e saj, ajo kishte veshur taka me shirita bardh e zi.

Winnie kishte hequr në mënyrë elegante pjesën e përparme të flokëve të saj korbi nga fytyra e saj, ndërsa ajo e linte pjesën tjetër të kaskadonte mbi supe.

Ajo mbante gjërat e saj në një çantë me kuti të zezë ndërsa po largohej nga festa e mbushur me yje.

Ish-ylli i America’s Next Top Model më pas hyri në një taksi që priste për ta çuar në shtëpi.

I njohur si British Fashion Awards deri në vitin 2016, ceremonia u krijua për herë të parë në 1989 në një përpjekje për të vënë në pah ata që japin kontribute mbresëlënëse në industri.

Ngjarja e mbushur me yje u shënua me një performancë nga Charli XCX së bashku me një shfaqje mode.

Idris Elba drejtoi një homazh për Virgil, i cili bëri histori si drejtori i parë artistik me ngjyrë i Louis Vuitton dhe vdiq në moshën 41-vjeçare të dielën pas një beteje të fshehtë shumëvjeçare me kancerin.


MË SHUME NGA Magazina