Dafina Zeqiri shfaqet me plot stil, vë në pah linjat trupore
Sharr Travel

Dafina Zeqiri shfaqet me plot stil, vë në pah linjat trupore

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, ka marrë gjithë vëmendjen e medieve rozë.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Dafina ka ndarë me ndjekësit një super foto.

Ajo është shfaqur e kuruar deri në detajin më të vogël dhe ka marrë gjithë vëmendjen me linjat trupore për të cilat komentohet shpesh.

 

Ndryshe, Dafina Zeqiri vazhdon të shijojë suksesin e albumit të saj “Dafinë moj” që u pëlqye në masë të madhe.