Ndryshimi i pabesueshëm që bëri te flokët e saj Billie Eilish
Sharr Travel

Ndryshimi i pabesueshëm që bëri te flokët e saj Billie Eilish

Këngëtarja e njohur, Billie Eilish iu rikthye modelit të zi të flokëve, pasi pjesën më të madhe të vitit 2021 e kaloi si bionde.

19-vjeçarja e ka treguar ndryshimin e saj në “look” përmes një selfie të re me titull të thjeshtë: “Mungomë?”.

Ajo ka postuar edhe një foto nga afër me sytë e saj dhe ka shkruar “guess” mbi këtë foto.

Ndërkohë, ka marrë shumë komente nga fansat, të cilët e kanë pëlqyer shumë.

Shikoni foton e re të Billie Eilish më poshtë: