Then heshtjen Bora, deklarata e fortë për Donaldin
Rtklive
Magazina

Then heshtjen Bora, deklarata e fortë për Donaldin

Bora Zemani ka reaguar për herë të parë lidhur me historinë e saj të dashurisë me Donald Veshaj.

Ky i fundit në shtëpinë e Big Brother ka nisur një tjetër marrëdhënie me këngëtaren Beatrix.

Bora shkruan se çdokush ka të drejtë të bëjë zgjedhjet e tij në jetë dhe Donaldi nuk duhet gjykuar.

“Ju lutem qetësohuni, edhe Donaldi është njeri, edhe ai mund të gabojë, edhe ai mund të zgjedhjë edhe rrugë të tjera, edhe ai ka të drejtën të bëjë cfarë të dojë me jetën e tij, or mos gjykoni, mos kryqëzoni dhe mos dënoni, as unë nuk po e bëj…”, shkruan Bora.


MË SHUME NGA Magazina