Hailey Bieber me veshje të markës “Balenciaga” del në Los Angeles
Magazina

Hailey Bieber me veshje të markës “Balenciaga” del në Los Angeles

Modelja shfaqi një figurë sportive teksa doli për punë në Los Angeles të enjten pasdite.

Modelja 25-vjeçare veshur kishte një xhaketë sportive mbi një duks me ngjyrë gri me kapuç, ndërsa shëtiti nëpër një parking dyqani.

Ajo gjithashtu veshur kishte edhe disa pantallona komode të zeza dhe një palë atlete të dizajnuara me thekse blu dhe të verdhë neoni. Gruaja e Justin Bieber ishte plotësisht e fshehur nga veshja nën kapelën e zezë të bejsbollit Balenciaga.

Duke u dukur dukshëm pa grim, bukuroshja i ka mbrojtur sytë me një palë syze të zeza.

Me rastet e koronavirusit që po përhapeshin në të gjithë vendin, Hailey u sigurua të maskohej ndërsa ishte në afërsi të publikut.

Hailey ka pasur një fillim produktiv të Vitit të Ri, shpesh duke ndjekur klasat e stërvitjes dhe duke zhvilluar takime biznesi në Los Angelos.

Por të martën mbrëma, ajo iu kushtua pak jetës së natës me shoqen e saj më të mirë Kendall Jenner në mbështetje të mikut Fai Khadra dhe bashkëpunimit të tij të ri për syze dielli.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa