Kaq para merr Dua Lipa për një foto me të
Magazina

Kaq para merr Dua Lipa për një foto me të

Këngëtarja shqiptare është kthyer në një nga yjet më me ndikim në të gjithë botën dhe për të shkrepur një foto me të, fansat do të duhet t’i “shkundin” pak xhepat.

Së fundmi, gazeta britanike The Sun ka publikuar një listë me personazhet publikë më të shtrenjtë për një foto, në mesin e të cilëve është dhe ylli shqiptar.

Dua Lipa – 1,842 £

Biletat për vizitorët e Dua-s në prapaskenë nuk janë të lira por ylli i muzikës pop sigurisht që ka shumë adhurues në paketën e saj të turneut VIP Future Nostalgia.

Fansat paguajnë gjithashtu për një ftesë në një “festë shtëpie” para koncertit.

Paketa përfshin një leksion kërcimi nga një koreograf profesionist dhe një foto në grup me vetë yllin 26-vjeçar.

Klientët që paguajnë madje kanë mundësinë të bëjnë një vallëzim me këngëtaren e hitit ”Levitating”, por vetëm nëse hyjnë dhe fitojnë në një konkurs të zhvilluar paraprakisht.

Ndërkohë, sa i përket yjeve të tjerë, përmendim Justin Bieber i cili merr 900 £, Arnold Schwarzenegger 745 £, Alicia Keys 628 £, Steps 375 £, Blue 349 £ etj.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa