Tjetër tërmet në Shqipëri
Shqipëri

Tjetër tërmet në Shqipëri

Një tërmet është regjistruar në Shqipëri.

EMSC shkruan se tërmeti ka qenë me magnitudë 4.1 ballë të shkallës rihter dhe epiqendra e saj ka qenë 12 km nga qyteti i Pukës, ndërsa thellësia e saj ka qenë 10 km.

 


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa

MË SHUME NGA Shqipëri