Noizy dhe Dardan sjellin bashkëpunimin “Alles gut”
Magazina

Noizy dhe Dardan sjellin bashkëpunimin “Alles gut”

As për Noizyn nuk është hera e parë që vendosë të bashkëpunojë me ndonjë reper shqiptar.

Pas hitit “Mi amor” në bashkëpunim me Dhurata Dorën që rezuloti tepër i suksesshëm Noizy kësaj radhe ka bashkëpunuar me një emër mjaft të njohur të skenës.

Ai dhe reperi Dardan kanë bashkuar forcat dhe kanë lansuar projektin me titull “Alles Gut”.

Kënga u lansua mbrëmë nga orët e vona dhe menjëherë arriti të klikohet në youtube.

Ndryshe ky është bashkëpunimi i parë mes dy emrave të njohur të showbizit, që me gjasë do shndërrohet në hitin e kësaj sezone dimërore.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa