Shawn Mendes është gati për muzikë të re dhe Camila i bën komentin epik
Magazina

Shawn Mendes është gati për muzikë të re dhe Camila i bën komentin epik

Shawn Mendes është duke ‘ngacmuar’ fansat muzikën e re pasi ata spekulojnë se një album i ri është në rrugë e sipër.

Në një klip të shkurtër prej 12 sekondash të shpërndarë në Instagram, këngëtari 23-vjeçar është ulur në një makinë duke dëgjuar dhe tundur kokën për një këngë të re optimiste ndërsa ishte në një telefonatë në FaceTime.

Një pamje tjetër tregon Mendesin në studio duke punuar në këngë teksa i bie kitarës.

Mendes nuk ndau asnjë detaj në lidhje me muzikën e re, por e mbizotëroi postimin duke pyetur: “A do ta gërmoni këtë?”

Fansat u grumbulluan në seksionin e komenteve dhe ndanë miratimin dhe emocionet e tyre për këngën e re. Mendes mori gjithashtu një koment të ëmbël nga ish-ja, Camila Cabello, e cila shkroi, “Ti mace e egër e çmendur”.

Ngacmimi vjen menjëherë pasi Mendes publikoi videoklipin për këngën e tij të përzemërt “It’ll Be Okay”, gati dy muaj pas ndarjes së tij nga Cabello, 24 vjeç.

Videoklipi, i drejtuar nga Jay Martin, tregon Mendesin teksa ai ecën në rrugët dimërore të qytetit të tij të lindjes Toronto, Kanada.

Ndërsa Mendes bën rrugën e tij përreth, ai me pasion këndon së bashku me melodinë, duke luftuar me dhimbjen e së kaluarës.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa