Dua Lipa shfaqet me plot stil në New York
Magazina

Dua Lipa shfaqet me plot stil në New York

Dua Lipa është parë me plot stil mbrëmë në New York.

Këngëtarja kosovare ka darkuar në restorantin Eleven Madison Park në New York City.

Me një minifund dhe xhaketë lëkure Balenciaga, Dua u vlerësua për veshjen e saj.

Dua është në përgatitje të turneut të saj Future Nostalgia që fillon me 9 shkurt në Miami.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa