​Interi siguron shërbimet e Gosensit, dalin detajet e marrëveshjes
Sport

​Interi siguron shërbimet e Gosensit, dalin detajet e marrëveshjes

Interi tashmë është shumë pranë përfundimit të goditjes se parë në këtë afat kalimtar dhe ai është reprezentuesi gjerman Robin Gosens.

Lojtari i Atalantës sipas të gjitha mediave italiane është pajtuar mbi kushtet e kontratës me kampionët e Italisë nga e cila do të përfitojë nga 30 milionë euro në sezon duke përfshirë edhe bonuset, transmeton KosovaPress.

Për shërbimet e tij Interi do të paguajë 25 milionë euro dhe ka ofruar kontratë katër vjeçare me mbrojtësin e krahut të majtë. 


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa