Kylie Jenner publikon koleksionin e ri të makijazhit
Magazina

Kylie Jenner publikon koleksionin e ri të makijazhit

Ajo ngacmoi me koleksionin e saj të ardhshëm për Ditën e Shën Valentinit me një xhirim seksi, para shtatzënisë.

Ylli i realitetit ishte veshur me një fustan rozë të zhytur, me prerje në formë zemre, teksa shtrihej në mënyrë joshëse në një shtrat të mëndafshtë në një foto duke promovuar shtimin më të fundit të linjës së njëjtë të grimit.

Bukuroshja, 24 vjeçe, e cila aktualisht është në pritje të fëmijës së saj të dytë me Travis Scott, i nxori këmbët e tonifikuara teksa shtrihej e veshur me një palë taka të kuqe rubin me rripa.

Ajo kishte veshur një palë doreza të gjata rozë ndërsa kthente kokënme flokët e saj të gjatë brune të valëzuara.

Natyrisht, fytyra e saj ishte bërë në mënyrë të përsosur me shkëlqim dhe rimel rozë.

“Koleksioni i Shën Valentinit vjen më 3 Shkurt”, shkroi ajo foton me një emotikon vishnje. “Shiko zbulimin tani në tregimet e mia @kyliecosmetics.”

Në Instagram Stories, Kylie tregoi koleksionin e saj të ri të grimit të paketuar brenda një kutie me zemër të frymëzuar nga një kuti çokollate.

Koleksioni përfshinte shkëlqyesit e saj të buzëve, rimelin e syve, qerpikët dhe obsesionin e saj më të ri, shkopinjtë e skuqjes së buzëve.

“Unë jam e fiksuar pas këtyre. I kam përdorur për kaq shumë kohë tani dhe mezi prisja t’i shpërndaja!’ Kylie shkroi në IG Stories.

Jashtë përpjekjeve të saj profesionale, Kylie është gati të bëhet nënë për herë të dytë. Ylli i realitetit dhe i dashuri i saj konfirmuan në shtator se kishin një vëlla për vajzën Stormi trevjeçare.