Georgina feston ditëlindjen në Dubai, nuk i mban lotët nga befasia
Magazina

Georgina feston ditëlindjen në Dubai, nuk i mban lotët nga befasia

Georgina Rodriguez ka festuar dje ditëlindjen e 28-të.

Gruaja e Cristiano Ronaldos mori befasinë nga futbollisti i famshëm në kremtën e ditëlindjes në Dubai. 

E rrethuar nga fëmijët e tyre dhe Ronaldo, Georgina u emocionua nga befasia që gjeti për ditëlindje. 

Përballë tyre u shfaq fotografia e Georginas në një ndërtesë gjigante. 

Në nje moment, asai i rrodhën edhe lotët.