PD: Rama dhe Berisha njësoj, mbrojnë të njëjtat interesa
Shqipëri

PD: Rama dhe Berisha njësoj, mbrojnë të njëjtat interesa

Partia Demokratike deklaroi sot se kryeministri Rama dhe ish-kryeministri Berisha përdorin të njëjtën gjuhë, për të mbrojtur të njëjtat interesa.

Në një reagim pas deklaratave të Kryeministrit Rama dhe ish-kryeministrit Berisha në intervista televizive, Partia Demokratike thekson se Rama dhe Berisha janë njësoj.

“Dje, në ekrane të ndryshme, u shfaq një tjetër episod haluçinant i dy njerëzve që përdorin të njëjtën gjuhë, për të mbrojtur të njëjtat interesa. Rama dhe Berisha janë njësoj! Dëgjon Ramën dhe kujton Berishën. Dëgjon Berishën dhe kujton Ramën”, thekson PD./atsh


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa