Si rrallë herë: Charlize Theron ndanë fotografitë me nënën dhe vajzat
Magazina

Si rrallë herë: Charlize Theron ndanë fotografitë me nënën dhe vajzat

Charlize Theron ndau një fotografi të rrallë të vajzave Jackson 10 vjeçe dhe August 7 vjeç teksa festonte ditëlindjen e nënës së saj Gerda të enjten që lam pas, transmeton Gazeta Metro.

 

46 vjeçarja fituese e Oskarit ka postuar disa fotografi në profilin e saj në Instagram për të mbuluar ngjarjen.

“Sot është ditëlindja e mamasë sime. Doja ta ndaja me të gjithë ju, sepse kushdo që e njeh e di se sa e mrekullueshme është të qëndrosh në rrezet e diellit të saj”, ka shkruar Charlize krahas postimit.

“Ajo me të vërtetë është jeta. Ajo qesh më shumë se kushdo që kam takuar ndonjëherë”, shkroi tutje ajo.

Ndryshe, ajo është njëra ndër aktoret për të preferuara dhe më seksi të të gjitha kohrave.